Made in Italy

Divan në natyrë në jastëkë prej pëlhure prej çeliku dhe PVC të endur - Ontario6

  • Made in Italy
  • Kod: ONTARIO6
lek 1.037.887,18 lek 1.297.358,98 -20%
Material çelik + jastëk me mbushje të thatë në pëlhurë kopsht + litar akrilik PVC
Masat L 210 x P 107.5 x H 79 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë

Divan i jashtme i veshur me susta, prej çeliku dhe pvc i endur me jastekë, dizajn modern i prodhuar në Itali.

Mund të vendoset në një cep të tarracës, në kopsht ose në të gjitha hapësirat ku mund të krijoni momente qetësie dhe relaksi pa hequr dorë nga stili i pagabueshëm i prodhuar në Itali, divani ka një strukturë në çelik inox AISI 316.
Selia dhe pjesa e prapme janë të endura në kabllo PVC / akrilik dhe të pasuruar me jastëkë të butë me mbushje të thatë dhe mbulesë të lëvizshme në pëlhurë të jashtme. Këmbët e thyeshme janë bërë nga Teflon i bardhë.

Pëlhurë jastëku G arden :
  • Përbërja 100% PP
  • Lartësia 140 cm
  • Qëndrueshmëria në dritë 6/7
Pëlhura është shumë e lehtë e shpejtë; rezistent ndaj konsumimit, tërheqjes, grisjes, njollave më të zakonshme; jo-toksike, hipoalergjike, rezistente ndaj mykut, baktereve, kërpudhave dhe anti-miteve, 100% e riciklueshme. Mund të lahet në ujë maksimalisht 30 ° detergjent neutral, mos zbardh, mos tjerr dhe mos hekuros.
NB = MOS P USRDOR ALKOLIN ETIL OSE PETRDETERGJENTT PRMBAJN: ACETON, TRIELINE DHE AMONIA (ZGJIDHS TEN PENRGJITHSHM).

Mbushje jastëkësh:
THEMELI, poliuretani me qeliza të mbyllura vetë-kulluese, anti-myk dhe imun ndaj baktereve. Tokë në thekon, të paketuara në bërthama me ndarje me pëlhurë të papërshkueshme nga uji për frymëmarrje.

Mirëmbajtja dhe pastrimi:
Lani me ujë detergjent maksimal prej 30 °, mos zbardhoni, mos tjerrni dhe mos hekurosni.
Mos përdorni alkool etilik ose detergjentë që përmbajnë: aceton, trilinë dhe amoniak (tretës të përgjithshëm).

KUJDES: Jastëkët e vegjël janë për zbukurim dhe NUK përfshihen në çmim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë