Made in Italy

Divan në ambiente të jashtme i veshur me pëlhurë me dizajn modern, prodhuar në Itali - Arkansas

  • Made in Italy
  • Kod: ARKANSAS
lek 1.155.786,24 lek 1.444.732,79 -20%
Material çelik + jastëk me mbushje të thatë në pëlhurë kopsht + tavolinë kafeje në bërthamë të fortë
Masat L 252 x P 126 x H 53 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë

Divan në ambiente të jashtme me tavolinë kafeje, në çelik dhe pëlhurë të bardhë, dizajn modern prodhuar në Itali.

Mund të vendoset në një cep të tarracës, në kopsht ose në të gjitha hapësirat ku mund të krijoni momente qetësie dhe relaksi pa hequr dorë nga stili i pagabueshëm i prodhuar në Itali, divani ka një strukturë në çelik inox AISI 316.
Jastëku i rrobave të bardha është i mbushur me ndjesi të thatësirës dhe është plotësisht i lëvizshëm. Rehatia dhe bukuria e saj theksohen nga tryeza anësore e bardhë në bërthamë të ngurtë.

Pëlhurë jastëkësh Kopshti:
  • Përbërja 100% PP
  • Lartësia 140 cm
  • Qëndrueshmëria në dritë 6/7
Pëlhura është shumë e lehtë e shpejtë; rezistent ndaj konsumimit, tërheqjes, grisjes, njollave më të zakonshme; jo-toksike, hipoalergjike, rezistente ndaj mykut, baktereve, kërpudhave dhe anti-miteve, 100% e riciklueshme. Mund të lahet në ujë maksimalisht 30 ° detergjent neutral, mos zbardh, mos tjerr dhe mos hekuros.
NB = MOS P USRDOR ALKOLIN ETIL OSE PETRDETERGJENTT PRMBAJN: ACETON, TRIELINE DHE AMONIA (ZGJIDHS TEN PENRGJITHSHM).

PARALAJMRIM: jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë