Made in Italy

Divan me kënd të jashtëm me dizajn modern në pëlhurë gri ose pëlhurë të bardhë - Ontario3

  • Made in Italy
  • Kod: ONTARIO3
lek 1.660.805,39 lek 2.076.006,74 -20%
Material çeliku, PVC, pëlhura
Masat shezlong i djathtë: W 197 x D 108 x H 79 cm; divan linear i majtë: W 280,5 x D 107,5 x H 79 cm.
Koha e dërgimit 2/3 javë

Divan qoshe me shezlong në natyrë, në çelik dhe pëlhurë të bardhë ose gri pëllumb, me dizajn modern prodhuar në Itali.

Mund të vendoset në një cep të tarracës, në kopsht ose në të gjitha hapësirat ku mund të krijoni momente qetësie dhe relaksi pa sakrifikuar stilin e pagabueshëm të prodhuar në Itali, divani këndor me shezlong ka një strukturë prej çeliku inox saten, e mbuluar me PVC. najloni i përforcuar.
Selia dhe pjesa e pasme janë të pasuruara me jastëkë të butë me mbushje të thatë dhe mbulesë të lëvizshme në pëlhurë të jashtme. Këmbët e thyeshme janë bërë nga Teflon i bardhë.

Në dispozicion në ngjyra:
- e bardhë : Kopshti 040;
- gri pëllumbi : Kopshti 002.

Pëlhurë jastëkësh kopshtesh :
  • Përbërja 100% PP
  • Lartësia 140 cm
  • Qëndrueshmëria në dritë 6/7
Pëlhura është shumë e lehtë e shpejtë; rezistent ndaj konsumimit, tërheqjes, grisjes, njollave më të zakonshme; jo-toksike, hipoalergjike, rezistente ndaj mykut, baktereve, kërpudhave dhe anti-miteve, 100% e riciklueshme. Mund të lahet në ujë maksimalisht 30 ° detergjent neutral, mos zbardh, mos tjerr dhe mos hekuros.
NB = MOS P USRDOR ALKOLIN ETIL OSE PETRDETERGJENTT PRMBAJN: ACETON, TRIELINE DHE AMONIA (ZGJIDHS TEN PENRGJITHSHM).

Mbushje jastëkësh:
THEMELI, poliuretani me qeliza të mbyllura vetë-kulluese, anti-myk dhe imun ndaj baktereve. Tokë në thekon, të paketuara në bërthama me ndarje me pëlhurë të papërshkueshme nga uji për frymëmarrje.

Mirëmbajtja dhe pastrimi:
Lani me ujë detergjent maksimal prej 30 °, mos zbardhoni, mos tjerrni dhe mos hekurosni.
Mos përdorni alkool etilik ose detergjentë që përmbajnë: aceton, trilinë dhe amoniak (tretës të përgjithshëm).

PARALAJMRIM: jastëkët dekorativë nuk përfshihen në çmim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë