Made in Italy

Divan modern për modelin e jashtëm ose të brendshëm të heqshëm të prodhuar në Itali - Carmine

  • Made in Italy
  • Kod: CARMINIO
Lekë 735,260 Lekë 816,956 -10%
Material pëlhurë dhe çelik inox
Masat L170xP90xH63 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë

Divan në natyrë moderne, strukturë alumini dhe pëlhurë e lëvizshme, prodhuar në Itali.

Isshtë një divan me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
Bërë me strukturë në çelik inox dhe alumini të pikturuar. Vend dhe mbrapa jastekë mbushur me dryfeel, mbulesë lëvizshëm në pëlhurënatyrë.
Materialet trajtohen për t'i rezistuar agjentëve atmosferikë.

I vendosur në një cep të shtëpisë, në tarracë ose në kopsht, të gjitha hapësirat ku mund të rikrijoni momente qetësie dhe relaksi, ky plotësues i mrekullueshëm do të jetë në gjendje të zbukurojë ambientin tuaj të jashtëm me klasin dhe hijeshinë e tij.

Pëlhura e kopshtit:
  • Përbërja 100% PP
  • Lartësia 140 cm
  • Qëndrueshmëria në dritë 6/7
Pëlhura është shumë e lehtë e shpejtë; rezistent ndaj konsumimit, tërheqjes, grisjes, njollave më të zakonshme; jo-toksike, hipoalergjike, rezistente ndaj mykut, baktereve, kërpudhave dhe anti-miteve, 100% e riciklueshme. Mund të lahet në ujë maksimalisht 30 ° detergjent neutral, mos zbardh, mos tjerr dhe mos hekuros.
NB = MOS P USRDOR ALKOLIN ETIL OSE PETRDETERGJENTT PRMBAJN: ACETON, TRIELINE DHE AMONIA (ZGJIDHS TEN PENRGJITHSHM).

PARALAJMRIM: jastëkët në foto NUK përfshihen në çmim. "
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro