Divan Kopshti në Alumin dhe Tendje me Litar - Alcor

  • Kod: ALCOR1
Lekë 205,571 Lekë 228,412 -10%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës thurje alumini dhe Olefin/PP ROPE
Gjatësia (cm) 195
Thellësia (cm) 71
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 48

Divan kopshti prej alumini, gërshetim Olefin/PP ROPE dhe jastëkë

Divan i jashtëm i bërë me strukturë alumini , endje Olefin/PP CORDA me finiturë dyngjyrëshe të bardhë perle dhe kapuçino dhe jastëk sediljeje dhe 2 jastëkë mbrapa në pëlhurë të jashtme Off White.

Ky divan kopshti është mishërimi i modernitetit dhe komoditetit . Dizajni i tij unik përmban një thurje dyngjyrëshe , e cila e mbështjell banorin me një përqafim stili dhe rehatie. Baza e aluminit e lyer me ngjyrë të bardhë shton një prekje bashkëkohore dhe stabilitet të pakrahasueshëm.

Jastëkët e butë , të veshur me pëlhurë të bardhë me cilësi të lartë, ju ftojnë të relaksoheni dhe të shijoni flladin e freskët jashtë, ndërsa ngjyra e tyre neutrale ju lejon t'i përshtatni lehtësisht me një gamë të gjerë dekorimesh të jashtme. Ky divan nuk është thjesht një vend, por një vend pushimi personal, ku dizajni takohet me funksionalitetin dhe përzihet me estetikën e mjedisit të jashtëm.

Ideale për ata që duan një pjesë që kombinon elegancën dhe prakticitetin , ky divan është ndërtuar për t'i bërë ballë elementeve pa sakrifikuar luksin.

Dimensionet:

  • gjatësia: 195 cm
  • thellësia: 71 cm
  • lartësia: 85 cm
  • Lartësia e sediljes: 48 cm
Litarët e gërshetimit janë të cilësisë së lartë. Ato janë bërë nga materiale të ndryshme të gjitha me karakteristika specifike për ambientin e jashtëm: sigurojnë rezistencë të lartë ndaj shiut, kripës, çngjyrosjes së parakohshme, mykut. Duke garantuar rezistencë të lartë mekanike, është më mirë të shmangni kontaktin e fibrës me objekte të mprehta ose prerëse që mund ta dëmtojnë atë në mënyrë të pakthyeshme. Për pastrim, aty ku është e nevojshme, ju rekomandojmë të përdorni një furçë me qime të buta dhe sapun neutral me ujë të ngrohtë.

Jastëkët janë bërë me shkumë poliuretani dhe mbushje dacron. Mbulesat e jastëkëve bëhen gjithmonë me pëlhura specifike për ambiente të jashtme (me trajtime dhe karakteristika rezistente ndaj fotove dhe të papërshkueshme nga uji). Për të shmangur tkurrjen dhe për të ruajtur karakteristikat e pëlhurës, rekomandojmë vetëm pastrim të thatë ose me dorë në temperaturë të ulët.

NB: Përfshihen 1 jastëk sediljeje dhe 2 jastëkë shpine. Është e mundur të personalizoni pëlhurën e jastëkëve. Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro