Made in Italy

Divan i ndritshëm në natyrë në polietileni me LED të prodhuar në Itali - Asso

  • Made in Italy
  • Kod: ASSO1
lek 183.917,55 lek 229.896,94 -20%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 165
Thellësia (cm) 88
Lartësia (cm) 66
Vlerësimi i energjisë P TOR

Divan i ndritshëm në natyrë nga polietileni i bardhë i errët i prodhuar në Itali.

Divani i kopshtit i bërë në Itali nga polietileni i bardhë i errët i plotë i kompletuar me çantën e dritës LED RGB me ngjyrë për përdorim në natyrë. Një ide arredimi origjinale figura e së cilës karakterizohet nga linja komode dhe moderne të cilat së bashku me ndriçimin LED e lejojnë atë të bëhet kombinimi perfekt i funksionalitetit dhe dizajnit . Përfundimi i tij mat e bën atë veçanërisht rezistent ndaj diellit, goditjeve dhe nxehtësisë, si dhe jashtëzakonisht elegante dhe me një estetikë të rafinuar. Dizajni unik dhe novator që thekson format ka një ndikim të madh skenik dhe e bën atë ideal për mjedise të jashtme që kanë nevojë për një zgjidhje mobiluese me një personalitet të fortë. Sipërfaqja e shpuar i jep një butësi të paparë divanit, duke krijuar lojëra spektakolare të dritës falë burimit të dritës të futur brenda.

Karakteristikat e llambës : 2 x E27 11.5w klasa A me guaskë polikarbonat, kabllo të zezë 280 cm dhe prizë kundër spërkatjes.

Mirëmbajtja dhe pastrimi : shmangni grumbullimin e pluhurit dhe papastërtisë në sipërfaqe. Pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, shpëlajeni me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e pastruesve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj dritës së diellit mund të shkaktojë ndryshim të ngjyrës dhe përfundimit origjinal të artikullit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë