Made in Italy

Divan i Kopshtit Bright në Polietileni me LED Made in Italy - Korrik

  • Made in Italy
  • Kod: LUGLIO3
lek 109.197,82 lek 136.497,27 -20%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 165
Thellësia (cm) 79
Lartësia (cm) 70
Vlerësimi i energjisë P TOR

Divan i ndritshëm në natyrë nga polietileni i errët me LED Made in Italy.

Divani i ndritshëm në natyrë i prodhuar tërësisht në Itali nga polietileni me ngjyrë me përfundim mat i kompletuar me komplet drite LED . Një artikull origjinal i karakterizuar nga forma sinuze dhe i nënvizuar nga linja harmonike të cilat, së bashku me ndriçimin me dritë LED, krijojnë një produkt me një personalitet të fortë dhe një ndikim të madh skenik . Rezultati është sinteza perfekte midis komoditetit dhe dizajnit dhe siguron një vend mikpritës që simulon ndjesinë e një përqafimi të ngrohtë, ideal për të kaluar momente në relaks të plotë. E përkryer për të kompletuar ambiente të jashtme me personalitet tradicional dhe modern dhe urban në të cilat luan me estetikë të kundërta për një mobilim ekskluziv dhe të rafinuar .

Karakteristikat e llambës : 2 x 8.5w 6500K klasa A me guaskë polikarbonat, kabllo të zezë 280 cm dhe prizë kundër spërkatjes

Mirëmbajtja dhe pastrimi : shmangni grumbullimin e pluhurit dhe papastërtisë në sipërfaqe. Pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, shpëlajeni me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e pastruesve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj dritës së diellit mund të shkaktojë ndryshim të ngjyrës dhe përfundimit origjinal të artikullit.

NB : është e mundur të kërkohet sistemi praktik i fiksimit të tokës dhe kompleti i rërës së tharë për t'i dhënë stabilitet më të madh produktit.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë