Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn drejtkëndor Modern Orë me mur të bardhë prej druri - Filigran

Kod: FILIGRANO
lek 16.817,07 lek 24.424,80 -31%

madein_italy

- +
Material
Dru i llakuar
Masat
L 40 x P 60 x H 2-3 cm
Ngjyrë
Matt Bardhë
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Time Design

Ora e madhe drejtkëndëshe e murit me dizajn modern në dru të bardhë, e bërë në Itali.

Shtë një orë në formë drejtkëndëshe me markë lazer , për një krijim unik dhe dizajn.
Ngjyrat e buta dhe elegante krijojnë një stil modern dhe të rafinuar , të lehtë për t’u përshtatur me mjedisin.

Përmasat:
  • 60 x 40 x 2-3 cm
materiali:
  • dru   me markë lazer
Ngjyrë:
  • Matt Bardhë

NB: bateria për mekanizmin nuk është e përfshirë. Për ta përdorur, futni baterinë në mekanizëm dhe varni në mur me një gozhdë.

Produkte të shikuara së fundmi