Made in Italy

2 Kornizë fotografike me tavolina të shumëfishta në pleksiglas me ngjyra ose me dru - Menelao

 • Made in Italy
 • Kod: MENELAO
lek 8.024,96 lek 9.441,13 -15%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 22
Thellësia (cm) 7
Lartësia (cm) 32

2 Kornizë fotografike me tryezë të shumëfishtë në pleksiglas me ngjyra ose me dru, dizajn modern lazer i prodhuar në Itali.

Kjo palë kornizash fotografish tabletop me një dizajn elegant dhe simetrik të prerë me lazer karakterizohet nga prerja e papërpunuar në njërën anë që bie në kontrast me vijat sinustive të kornizës mikpritëse nga ana tjetër.
Mund të përmbajë dy fotografi të formatit 20x30 dhe është ideale për inkuadrimin e kujtimeve më të bukura në çdo mjedis, duke iu përshtatur stileve më të larmishme dhe bashkëkohore për t'i dhënë dhomës një prekje shtesë.
Prodhuar në Itali në pleksiglas , shkëlqimi dhe shkëlqimi i materialit mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.

Në mobilimin e një shtëpie, mbajtësi i fotografisë përfaqëson një aksesor që nuk duhet të mungojë kurrë dhe që më shumë se çdo tjetër kontribuon në personalizimin e mjedisit, prandaj mund të përdoret si një ide kreative dhe origjinale e dhuratave për pushimet.

Ngjyrat e disponueshme:
 • transparente dhe e bardhë
 • transparente dhe druri: fund i veçantë i bërë nga pleksiglas dhe një gjethe thelbi druri
 • transparente dhe të tymosur
 • transparente
 • e zezë
 • transparente dhe shumëngjyrësh
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në