Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Countertop qeramike e zezë Kafshët me model zebra, të bëra në Itali

Kod: ANIMALS 3
lek 115.819,97 lek 173.729,95 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramikë
Masat
L47xW38xH14 cm
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Viadurini Bathroom
Larja e banjës së banjës countertop e dizajnit zebër të zi e bërë në Itali Kafshët
Lavaman ose "legen" me forma të çrregullta, që kujton një seksion bajamesh, të pajisur me një rrjedhje të vazhdueshme të ujit.
Ky lavaman mund të personalizohet duke zgjedhur midis përfundimeve të ndryshme dhe dekoratave: të kërkoni informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar shkruani në klienti@viadurini.it.


Zgjidhni modelin, formën, kombinimet dhe mbarimet dhe bëhuni autori i habitatit tuaj!
Matjet: W 47 x D 38 x H 14,5 cm

NB: Për pastrimin rekomandohet të përdorni produkte jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimin.
Tiftet nuk përfshihen në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi