Made in Italy

Bërë në Itali lavaman lavash në këmbë, dizajn modern, Kaktus

  • Made in Italy
  • Kod: CACTUS
lek 449.026,65
Koha e dërgimit 5/6 javë pune * Koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse produkti nuk është i disponueshëm në depo.
Bërë në Itali lavaman lavash në këmbë, dizajn modern, Kaktus
Sipërfaqja e ngurtë e materialeve;
Mbarimi i pllakës
Designer Sabino Ferrante
Dimensionet: 75 x 75 x H. 86 cm
Pesha 14 Kg
Availableshtë në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: E bardha (RAL9003) ose e Zezë (RAL9005)
Tapezma, mbeturinat dhe tubi i kullimit nuk janë të përfshira. Sipërfaqja e ngurtë e pavarur; lavaman. Forma e saj është frymëzuar nga natyra dhe bota e perimeve. Linjat e saj të bollshme dhe "me shirita" tregojnë një profil që kujton formën e një bime dhe në veçanti të një "kaktusi" - nga i cili merr emrin e tij -, "prerë" megjithatë në pjesën e sipërme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në