Made in Italy

Ari dhe zi pellg qeramike moderne countertop Cubo, e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: CUBO 2
lek 145.963,29 lek 171.721,51 -15%
Material qeramikë
Masat L65xW39xH16,5 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Lavaman tavani prej qeramike të zezë dhe të artë të prodhuar në Itali Cubo
Deti dhe format që prodhon janë të pranishme në ekuilibrin e duhur estetik.
Gjesti organik është i pranishëm në perimetër, që të kujton një yll deti.
Ky lavaman mund të personalizohet duke zgjedhur midis përfundimeve dhe dekorimeve të ndryshme: për të kërkuar informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar, shkruani në clienti@viadurini.it.


Zgjidhni modelin, formën, kombinimet dhe përfundimet dhe bëhuni autori i habitatit tuaj! Matjet: L 65 x P 39 x H 16.5 cm

NB: Për pastrim, ne rekomandojmë fuqimisht përdorimin e produkteve jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimet.
Çezmat nuk përfshihen në çmim.


Për të kërkuar informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar, shkruani në clienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në