Made in Italy

Tabelë fireplace bioethanol bërë nga mermeri Gordon, dizajn modern

  • Made in Italy
  • Kod: GORDON
lek 168.546,96
Masat Gjerësia Ø30.5 cm x h.41 cm x Thellësia 30.5 cm x Pesha 18 Kg
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Tabelë fireplace bioethanol bërë nga mermeri Gordon, dizajn modern
Një element dallues estetik dhe funksional i këtij objekti është baza masive e tij e mermerit. Një udhëtim prapa në kohë, për të zbuluar rëndësinë e zjarrit shtëpiak. Struktura e mermerit të Apricena. Ekran zjarri në tub prej qelqi borosilikat.
Isshtë punuar me dorë në Itali.

Karakteristikat teknike
Bruner bioethanol çeliku inox Griff 8
Fuqia e ngrohjes prej 2,0 Kw
Kohëzgjatja 3 orë.
Kapaciteti 0,8L
Konsumi 0,25L / H

Zjarrit Bio-vatrat e nënshkruar Viadurini Collezione Fuoco sigurojnë një instalim dhe përdorim të lehtë; duke mos prodhuar hirit ose mbetje të tjera, ato nuk kërkojnë mirëmbajtje dhe mund të pozicionohen kudo në çdo dhomë të shtëpisë tuaj sepse nuk kërkojnë as oxhak , as sistem energjie. Përdorimi i një karburanti të rinovueshëm nuk do të ndikojë në ekuilibrin ekologjik.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në