Made in Italy

Zjarri i vogël i etanolit të zi me etanol të zi të bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BRONTE
Lekë 111,603 Lekë 139,504 -20%
Koha e dërgimit 5/7 ditë pune nga porosia e vendosur
Kompleti me djegës dhe tabaka minimale mbajtëse për t'u futur në një vatër të hapur.
Një "kuti" e bukur për t'u përdorur si një qendër, edhe jashtë për mbrëmje sugjestive verore, ose thjesht për t'u vendosur në një oxhak të vjetër për ta ushqyer atë me bioetanol.

Kapaciteti 2 lt
Autonomia 3h45 min
Ngjyra e zezë
Enë metalike e zezë mat me djegës drejtkëndor 2 lt.
Permasat L50.6 H10 P26.5 cm

Bio-vatrat Viadurini Collezione Fuoco lindin nga puna dhe krijimtaria e ekspertëve profesionistë dhe nga një aktivitet kërkimor shumëvjeçar; të projektuara dhe prodhuara tërësisht në Itali , ato përfaqësojnë një mënyrë elegante për të arreduar shtëpinë me shije pa ndotur dhe propozohen si objekte dizajni që zbukurojnë mjedisin, unike dhe magjepsëse.

Ato garantojnë lehtësi instalimi dhe praktike përdorimi : pasi nuk prodhojnë hi ose mbetje të tjera, nuk kërkojnë mirëmbajtje, mund të vendosen kudo në shtëpi, sepse nuk kërkojnë kanale tymi ose sisteme furnizimi me energji elektrike. Të prodhuara në Itali sipas standardeve të referencës evropiane , ato përdorin lëndë djegëse të rinovueshme dhe për këtë arsye nuk ndryshojnë ekuilibrin ekologjik.
Arsyet e mira për të blerë
  • produkti i projektimit
  • mirëmbajtje e lehtë
  • i qëndrueshëm
  • e bërë në Taly
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro