Made in Italy

Divani 2 Vendesh i mbuluar me lëkurë me këmbë druri të prodhuara në Itali - Idra

 • Made in Italy
 • Kod: IDRA1
Lekë 523,444 Lekë 654,305 -20%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i strukturës Dru
Gjatësia (cm) 162
Thellësia (cm) 87
Lartësia (cm) 69

Divan klasik 2 vendesh prej lëkure me këmbë druri Prodhuar në Itali.

Divan 2 -vendësh i prodhuar në Itali me strukturë të brendshme prej druri të mbushur me shkumë poliuretani dhe rreshtim me fibra poliestër, jastekë sediljesh me patë të sterilizuar, tapiceri lëkure (jo të lëvizshme) dhe këmbë druri të llakuara. Një stil mobilues imponues dhe elegant i aftë për të karakterizuar të gjithë zonën e jetesës falë elegancës së tij ekstreme të dhënë nga përdorimi i lëkurës dhe strukturës së veçantë të mbushur me tegela që mbulon të gjithë divanin për një rezultat ekskluziv . Ideale si për mjedise të stilit klasik në të cilat përshtatet në mënyrë perfekte duke krijuar një harmoni të mrekullueshme, por edhe për hapësira me një estetikë bashkëkohore në të cilën i jep jetë një loje kontrastesh të paparë. Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu lejojnë marrjen e një vendi veçanërisht mikpritës dhe të rehatshëm , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
 • e zezë;
 • E bardhë;
 • krem;
 • Kafe;
 • gri;
 • Kapuçino;
 • blu;
 • pëllumb gri.
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë të pëlhurave dhe ngjyrave të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro