Made in Italy

Divan me 3 vende i veshur me Cilësi të Lartë Lëkurë e prodhuar në Itali - Centauro

  • Made in Italy
  • Kod: CENTAURO2
lek 564.114,62 lek 705.143,28 -20%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 196
Thellësia (cm) 85
Lartësia (cm) 85

Divan 3 vendesh i veshur me susta dhe i mbuluar me lëkurë Made in Italy.

Divani 3-vendësh i prodhuar tërësisht në Itali me strukturë të brendshme prej druri të mbushur me shkumë poliuretani dhe rreshtim me fibra poliestër, jastekë mbrapa me patë të sterilizuar, jastekë sediljesh me shkumë poliuretani dhe mbulesë lëkure (jo të lëvizshme) . Një produkt me një estetikë të thjeshtë dhe thelbësore të krijuar për t'iu përshtatur çdo situate stilistike, duke iu përgjigjur në mënyrën më të mirë çdo nevoje dhe çdo shije personale. Dizajni i tij është në fakt i përsosur si për mjedise të stilit klasik në të cilat lind një kontrast i paparë dhe ekskluziv, ashtu edhe për hapësirat moderne në të cilat krijon një harmoni të mrekullueshme me orenditë përreth. Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu lejojnë marrjen e një vendi veçanërisht mikpritës dhe të rehatshëm , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
  • burgundy;
  • E bardhë;
  • e zezë;
  • pëllumb gri;
  • Kafe;
  • gri;
  • Kapuçino;
  • blu
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë të pëlhurave dhe ngjyrave të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë