Made in Italy

Divan me 2 vende i veshur me susta dhe i mbuluar me pëlhurë të prodhuar në Itali - Andromeda

  • Made in Italy
  • Kod: ANDROMEDA1
lek 409.888,88 lek 482.222,21 -15%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 164
Thellësia (cm) 86
Lartësia (cm) 80

Divan i stilit klasik 2 vendesh i mbuluar me pëlhurë të prodhuar në Itali.

Divani 2-vendësh i prodhuar në Itali me strukturë të brendshme prej druri të mbushur me shkumë poliuretani dhe rreshtim me fibra poliestër, jastëkë për sediljet dhe pjesën e pasme të mbushur me patë poshtë me futje shkumë poliuretani dhe mbulesë prej pëlhure (e heqshme) . Ky divan ofron një dizajn klasik dhe elegant që i përshtatet në mënyrë të përkryer të dy mjediseve të stilit retro në të cilat krijon një harmoni të përsosur me orenditë përreth, por edhe hapësira shtëpiake më moderne në të cilat mund të luani me një kontrast të paparë stilesh për një ekskluzivitet rezultat. dhe e kërkuar . Materialet e zgjedhura dhe të përdorura për realizimin e këtij komplementi gjithashtu lejojnë marrjen e një vendi veçanërisht mikpritës dhe të rehatshëm , prandaj ideal për të kaluar momente të mrekullueshme kushtuar relaksit në dhomën tuaj të ndenjes.

NB : tapiceri i divanit është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në