Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i madh i orës së murit në dru të bardhë dhe kafe të varur - varet

Kod: CARDINE
lek 21.421,75 lek 31.031,51 -31%

madein_italy

- +
Material
dru
Masat
Diametri: 65 x D 2-3 cm
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Time Design

Ora me mure të mëdha në stilin e shkathët, dizajn të rrumbullakët në dru të bardhë dhe kafe, të bërë në Itali.

Ora e madhe e rrumbullakët me ndikim të madh falë ngjyrave dhe detajeve të së cilës është bërë, tërësisht në dru të prerë me lazer me trëndafilë kompas dhe dekor në qendër.

Përmasat:
  • Diametri: 65 x D 2-3 cm
materiali:
  • Dru i prerë me lazer
Ngjyrat e disponueshme:
  • Matt Bardhë
  • kafe e erret

NB: bateria për mekanizmin nuk është e përfshirë. Për ta përdorur, futni baterinë në mekanizëm dhe varni në mur me një gozhdë.

Produkte të shikuara së fundmi