Made in Italy

Divan pëlhurë lineare Baloo, me tapiceri me butona, e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BALOO
lek 1.218.214,81 lek 1.522.768,51 -20%
Material Wood / pëlhurë
Masat 350 x 120 xh 80 cm
Koha e dërgimit 60 ditë pune
Peshë 105 kg
Divan pëlhurë lineare Baloo, me tapiceri me butona, e bërë në Itali.
Divan linear tre-vendësh i karakterizuar nga një dizajn klasik dhe një vend i rehatshëm i mbushur me një shpinë të ngritur.
Baloo ka një tapiceri pëlhure , e cila është gjithashtu në dispozicion në opsione të tjera, si lëkure faux, lëkure faux (përdorim në natyrë), lëkurë aniline, lëkurë re. Kontaktoni me ne në info@viadurini.co.uk për të kërkuar një citat të personalizuar.

Korniza : kompensatë, dru pishe e ngurtë dhe rripa elastikë.
Mbështjellja : Shkumë poliuretani me qeliza të hapura me dendësi të ndryshme, e mbuluar me Dacron.
Këmbët : bronzi i lëmuar.

Të gjitha jastëkët e paraqitur në foto nuk janë të përfshira.

FURNIZIM CRAFTMAN
Ky produkt është bërë nga një kompani italiane e cila   është themeluar në vitin 1991 në Treviso, 20 km larg nga Venecia. Kjo markë italiane frymëzon nga qyteti magjik i Venecia, me arkitekturën e tij magjepsëse dhe kanalet e mrekullueshme. Ky qytet unik mund të mësojë artin e gjërave të bukura, përmasat arkitektonike, përdorimin e materialeve të ndryshme dhe frymëzimin nga kulturat e largëta, të ripunuara nga zejtari e shkëlqyer italiane. Një koleksion i objekteve unike dhe autentike të krijuara nga projektuesit më të mirë.

"Mobilja bëhet një shprehje e shpirtit që shndërron hapësirën në një përvojë të vërtetë shumë sensuale."
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë