Made in Italy

4 Kolltuqe Metal Kopshti me Ngjyra te ndryshme Prodhuar ne Itali - Gardh

 • Made in Italy
 • Kod: SIEPE1
Lekë 80,843 Lekë 101,054 -20%
Material metalike
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 52
Thellësia (cm) 49
Lartësia (cm) 83
Lartësia e sediljes (cm) 47
Lartësia e krahut (cm) 65

4 kolltuqe kopshti te stivueshme me konstruksion metalik Prodhuar ne Itali

4 kolltuqe te jashtme te punuara me konstruksion metalik, Prodhuar tërësisht në Itali.

Ky koleksion i gjallë i kolltuqëve metalikë të kopshtit është mishërimi i funksionalitetit të kombinuar me gëzimin e ngjyrës . Çdo artikull përmban një ngjyrë të theksuar që bëhet një deklaratë stili që çliron energji dhe personalitet . Të ndërtuara për t'i bërë ballë elementeve, këto kolltuqe kombinojnë qëndrueshmërinë e metalit me një dizajn ergonomik, duke siguruar rehati dhe stabilitet . Ato janë plotësuesi ideal për një kafene në natyrë, një mëngjes i vonë në diell ose thjesht për të shtuar një prekje ngjyrash në kopshtin ose tarracën tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të gjallëroni hapësirën tuaj të jashtme ose të krijoni një kënd komod bisedash, këto kolltuqe janë një zgjedhje e shkëlqyer që premton të ruajë pamjen e tyre të gjallë për stinët e ardhshme.

Përfundimet e disponueshme:
 • e verdhe
 • e kuqe
 • jeshile
 • e zezë
 • portokalli
 • qiell blu
Dimensionet:
 • gjatësia: 52 cm
 • thellësia: 49 cm
 • lartësia: 83 cm
 • Lartësia e sediljes: 47 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 65 cm
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro