2 kolltuqe te brendshme dhe te jashtme nga alumini 100% i ricikluar ne ngjyra te ndryshme - pije

 • Kod: DRINK1
Lekë 48,230 Lekë 53,589 -10%
Material alumini
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 61.5
Thellësia (cm) 59.5
Lartësia (cm) 82

2 kolltuqe te jashtme dhe te brendshme nga alumini i ricikluar

2 kolltuqe ngrënieje prej 100% alumini të ricikluar dhe lyerje pluhuri epoksi.

Imagjinoni një kolltuk që është kombinimi perfekt i dizajnit inovativ dhe funksionalitetit praktik , një kolltuk që mund të transformojë çdo hapësirë të jashtme apo të brendshme me praninë e tij elegante dhe diskrete. Këtu është ky kolltuk alumini , një shembull i shkëlqyer sesi dizajni modern mund të përmbushë qëndrueshmërinë dhe shkathtësinë.

Me linjat e tij të pastra dhe strukturën e hollë, ky kolltuk sjell me vete një prekje elegance bashkëkohore që përzihet në mënyrë harmonike me çdo lloj mobilie, nga më klasikët deri tek ato ultramoderne. Forma e saj ergonomike është projektuar për të përqafuar trupin duke ofruar rehati dhe mbështetje, edhe nëse mbrëmja zgjat deri vonë natën.

I lehtë dhe i grumbullueshëm , ky kolltuk përfaqëson zgjidhjen ideale për ata që kërkojnë të optimizojnë hapësirën pa sakrifikuar stilin. Qoftë për një kafe mëngjesi në ballkon, një drekë në kopsht apo si një shtesë elegant në një event, ky kolltuk është një zgjedhje që ndërthur bukurinë dhe prakticitetin , duke premtuar se do të kënaqë çdo nevojë me një prekje klasi.

Përfundimet e disponueshme:

 • të bardhë
 • e zezë
 • gri e hapur
 • gri e erret
Dimensionet:
 • gjatësia: 61.5 cm
 • thellësia: 59.5 cm
 • lartësia 82 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro
 • Sole 24ore
 • La Repubblica
 • Corriere della Sera