Made in Italy

Aplikacion qeramike dhe alumini i punuar me dorë në Itali - Tërfili Toscot

 • Made in Italy
 • Kod: CLOVERLAMP
Lekë 17,417
Material Qeramike dhe alumini
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 12
Thellësia (cm) 14
Lartësia (cm) 22

Drita muri e punuar me dorë me ngjyrë qeramike dhe alumini Prodhuar në Itali.

Llamba muri e bardhë qeramike me pjesë të brendshme me ngjyra dhe përbërës alumini të punuar me dorë në Itali . Një zgjidhje mobilimi me përmasa të vogla që ju lejon të plotësoni ndriçimin e ambienteve shtëpiake me estetikë bashkëkohore me personalitet dhe stil . E veçanta e tij përfaqësohet nga mundësia e pozicionimit të tij kudo, duke rezultuar gjithmonë në harmoni me arredimin përreth falë shkathtësisë dhe ngjyrave të mrekullueshme që ofron. Rezultati është një llambë muri me karakteristika thelbësore, por origjinale , e aftë për të krijuar një atmosferë mikpritëse dhe moderne në çdo situatë stilistike, duke dëshmuar në të njëjtën kohë një element të shkëlqyer dekorativ dhe duke sjellë me vete një prekje novatore dhe një ndjenjë sofistikimi .

Një linjë produktesh të lindura nga rruga e re krijuese e ndërmarrë nga Toscot , një kompani e themeluar në vitin 2001 dhe e karakterizuar nga cilësia e produkteve të saj që kombinojnë përfundime, materiale dhe teknologji të ndryshme për një rezultat dizajni . Toscot ofron modele ndriçimi që kombinojnë traditën toskane të derdhjes me dorë me forma dhe dekorime që variojnë nga klasikja në moderne. Pjesë unike të punuara me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë dhe duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit . Vëmendja ndaj dekorimeve dhe përfundimeve i jep vlera të veçanta produkteve dhe kërkimi kreativ , i cili është baza e krijimit të tyre, i shndërron objektet në zgjidhje mobilimi gjithmonë aktuale.

Burimi i dritës (nuk përfshihet) : 1 x GX53 max 9w

Ngjyrat e disponueshme për pjesën e brendshme të llambës :
 • limon mat;
 • gri mat;
 • guri mat;
 • ujë mat;
 • kaki mat;
 • mishi mat;
 • e zezë mat;
 • moka mat;
 • kaktus mat.
NB : llamba disponohet në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro