Made in Italy

24 Takëm çeliku të lëmuar Projektim elegant trekëndësh prodhuar në Itali - Caplin

 • Made in Italy
 • Kod: CAPLIN
lek 22.105,98 lek 26.007,03 -15%
Material çelik inox
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Set i plotë takëmesh në çelik të lëmuar të dizajnit elegant, 24 copë të prodhuara në Itali.

Shërbim i përbërë nga:
 • 6 pirunë 22 cm
 • 6 thika 24,6 cm
 • 6 lugë 22 cm
 • 6 lugë çaji 14,1 cm
Trashësi 8 mm.

Shtë një koleksion prej takëmesh prej çeliku inox 18/10, që është me 18% krom dhe 10% nikel, të cilat garantojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj korrozionit dhe lehtësinë e pastrimit me një koeficient të shkëlqyeshëm higjienik.
Për më tepër, çeliku inox është një material 100% i riciklueshëm , prandaj ka një ndikim të ulët mjedisor si në fazën e prodhimit ashtu edhe në fazën e fundit të jetës së produktit.

Përfundimi me shkëlqim i marrë nga lustrimi i takëmit me pasqyrë është një proces i përpunimit sipërfaqësor përmes të cilit, me përdorimin e rrotullave speciale dhe pastave gërryese të imëta, merret shkëlqimi i kërkuar.

Koleksioni paraqet një linjë të rafinuar që shquhet për cilësi, forcë dhe elegancë . Bërë prej çeliku të falsifikuar me një formë trekëndëshi dhe tipare bashkëkohore, detajet do të tërheqin vëmendjen e dashamirëve të dizajnit, për një seri me një personalitet të fortë. Thika me duar të rënda ofron një kapje të rehatshme dhe e bën këtë takëm të përshtatshëm për ambiente moderne dhe minimale elegante.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në