Made in Italy

24 Takëm prej çeliku inox me dekor me lazer Damask të Dizajnit Modern - Tantasa

 • Made in Italy
 • Kod: TANTASA
lek 12.502,05 lek 14.708,29 -15%
Material çelik inox
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Komplet i plotë i takëmeve prej çeliku të pandryshkshëm të lëmuar me model damask, 24 copë me dizajn modern prodhuar në Itali.

Shërbim i përbërë nga:
 • 6 pirunë 20,5 cm
 • 6 thika 24 cm
 • 6 lugë 20.5 cm
 • 6 lugë çaji 14,2 cm
Trashësi 2.5 mm.

Shtë një koleksion prej takëmesh prej çeliku inox 18/10, që është me 18% krom dhe 10% nikel, të cilat garantojnë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj korrozionit dhe lehtësinë e pastrimit me një koeficient të shkëlqyeshëm higjienik.
Për më tepër, çeliku inox është një material 100% i riciklueshëm , prandaj ka një ndikim të ulët mjedisor si në fazën e prodhimit ashtu edhe në fazën e fundit të jetës së produktit.

Përfundimi me shkëlqim i marrë nga lustrimi i takëmit me pasqyrë është një proces i përpunimit sipërfaqësor përmes të cilit, me përdorimin e rrotullave speciale dhe pastave gërryese të imëta, merret shkëlqimi i kërkuar.

Koleksioni dallohet për modelin e veçantë të efektit damask në dorezat e bëra me lazer të teknologjisë së lartë. Dizajni linear i takëmit, me linja të rrumbullakosura dhe të këndshme, përshtatet lehtësisht për çdo lloj shërbimi të pjatave.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në