Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn Pasqyra - Stil Vintage dhe Moderne

Pasqyra në mur dhe pasqyra në dysheme të dizajnit modern autentik dhe klasike të bëra në Itali.

Stafi ynë ka zgjedhur më të mirën e dizajnit italian për të dekoruar muret e shtëpisë tuaj me stil. Tastedo shije juaj do të jetë e kënaqur, zbuloni katalogun tonë online me propozimet tona më të mira.

Zgjidhni midis modelit tonë të pasqyrës me forma klasike ovale ose drejtkëndëshe për t'i dhënë dritë mureve tuaja. Ari dhe argjendi do të shtojnë një prekje të rregullsisë në dhomën tuaj, duke e bërë atë elegante dhe plot sharm. Stili klasik për të dekoruar shtëpinë tuaj.
Për ata që në vend të kësaj e duan stilin dhe origjinalitetin modern, ne kemi pasqyra me forma origjinale me formë të shkruar ose zanash për t’iu lejuar klientëve tanë t’i lënë hapësirë të lirë imagjinatës. Lulet dhe simboli tao me fildish dhe funde bambuje janë vetëm disa nga shembujt e pasqyrave që ne ofrojmë.

Itemdo artikull i propozuar, çdo pasqyrë që do të gjeni në katalog ka një histori që mund të bëhet e juaja nëse keni mundësinë sot ta blini atë për ta bërë shtëpinë tuaj një ambient të rehatshëm dhe mikpritës për ju dhe mysafirët tuaj. Viadurini merret me pasqyrat më të mira të design me çmimet më të mira në internet me koleksionet tona ekskluzive Viadurini Decor dhe Viadurini Living Collection. Në rast dyshimesh ose për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni përmes bisedës, adresës sonë elektronike ose duke na thirrur në numrin e telefonit në sit.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies