Made in Italy

18 Drita llambadar prej qelqi venecian i punuar me dorë, Prodhuar në Itali - Graham

  • Made in Italy
  • Kod: GRAHAM2
lek 1.105.916,71 lek 1.382.395,88 -20%
Material Xhami dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 118
Thellësia (cm) 118
Lartësia (cm) 187

Llambadar qelqi venecian i punuar me dorë me abazhurë prej pëlhure Made in Italy.

Llambadar 18 dritash i prodhuar në Itali me xham të punuar me dorë nga ametisti Venecia me detaje metalike të lëmuara të kromit dhe abazhurë prej pëlhure . Një mobilje e karakterizuar nga një dizajn i artikuluar, por thelbësor , i aftë për të pasuruar mjedisin duke i dhënë karakter falë pranisë së tij të fortë skenike tipike për llambadarët klasikë të së shkuarës. Krahët e qelqit me tuba mbështesin në një mënyrë delikate dhe me klas abazhurët e mrekullueshëm prej pëlhure që ndihmojnë për të bartur dritën në çdo drejtim për një ndriçim të ngrohtë , të butë dhe mbështjellës .

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë dhjetëvjeçare dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Çdo element, i punuar me imtësi nga artizanët e aftë, ekspert në këtë sektor , tregon për teknikat e lashta të përcjella ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit deri në ditët e sotme, duke treguar përmes dritës vlerat e tij të përvojës , autenticitetit dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën përzihet me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar aksesorë klasikë të kompletuar me teknologji të fundit për të arreduar dhomat tuaja me stil, duke kujtuar të shkuarën. Ajo që lind është një propozim arredimi që duket i farkëtuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambientet bashkëkohore me gjithë klasin dhe elegancën me të cilën ka ndriçuar sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llamba (nuk përfshihen) : 18 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash dhe duke qenë i punuar me dorë, ai është plotësisht i personalizueshëm në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë