Made in Italy

21 Drita llambadar qelqi venecian i punuar me dorë në Itali - Jason

 • Made in Italy
 • Kod: JASON
lek 898.923,16 lek 1.057.556,65 -15%
Material Xhami dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 150
Lartësia (cm) 120

Llambadar 21 dritash në xhami venecian dhe metal i punuar me dorë Prodhuar në Itali.

Llambadar 21 dritash i punuar me dorë në Itali në xhami venecian me detaje metalike të kromuar . Një estetikë tërheqëse që përshtatet me çdo lloj mjedisi në të cilin përshtatet me bollëk falë formave dhe funksionalitetit të dizajnit të tij. Krahët e lakuar të mrekullueshëm dhe elegantë zgjerohen nga jashtë për të sjellë dritë në drejtime të ndryshme dhe për të ndriçuar dhomën përmes një efekti skenografik origjinal që kujton shpërthimin e fishekzjarreve për një rezultat kreativ , të rafinuar dhe të fortë me ndikim vizual .

Çdo element që përbën këto solucione të mrekullueshme të arredimit është bërë individualisht dhe vjen nga duart e mjeshtrit ekspertë të sektorit , të cilët falë një njohjeje të thellë të traditës venecianepërpunimin e qelqit , sjellin në jetë vepra të vërteta arti të pajisura me shpirt dhe një personalitet që u lejon atyre që i shpikin, atyre që i bëjnë dhe atyre që i përdorin të krijojnë një ngjashmëri personale dhe aftësie, duke u ndjerë kështu empatikë me ta. I gjithë procesi i prodhimit zhvillohet në Venecia , zemra rrahëse e traditës së prodhimit të qelqit, duke i kushtuar vëmendje të veçantë detajeve dhe duke respektuar teknikat e lashta me dëshirën që modernen të projektohet drejt së ardhmes. Në këtë mënyrë , lindin ide autentike dhe efikase të ndriçimit që ripropozojnë dizajne klasike të rishikuara në një çelës bashkëkohor për një rezultat ekskluziv dhe avangard .

Llamba (nuk përfshihen) : 21 x MAX 25W G9

Përfundimet në dispozicion:
 • metal i lëmuar i kromit dhe xhami i bardhë kristal i qumështit;
 • metal i lëmuar me krom dhe xham xhins.
NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash dhe duke qenë i punuar me dorë, ai është plotësisht i personalizueshëm në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në