2W në natyrë të rrumbullakët me ndriçim tokësor LED në çelik inox 316, 4 copë - Solina

  • Kod: SOLINA
lek 22.089,06 lek 27.611,32 -20%
Material Çelik inox
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 5.2
Thellësia (cm) 5.2
Lartësia (cm) 8

Shënues led me dritë të jashtme me vulë prej çeliku inox, 4 copë.

Drita e jashtme led e bërë nga çelik inox me strukturë të zhytur të kompletuar me LED 2W . Një produkt jashtëzakonisht rezistent me përmasa të vogla, ideal për sinjalizimin dhe ndriçimin e hapësirave të jashtme si korridore, hyrje, shtigje, shkallë apo tarraca. Rezultati është një ndriçim me cilësi të lartë dhe veçanërisht funksional që ofron një atmosferë mikpritëse dhe nxjerr në pah zonat e jashtme brenda mjediseve shtëpiake ose me kontratë.

LED : 2W 100-240V 50 / 60Hz 3000K 55Lm IP67

Burim drite me 50,000 orë autonomi

NB : LED i përfshirë dhe drejtues i integruar.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë