Made in Italy

Përzierësi i Pellgut me 3 Vrima 130 mm i Lartë në Tunxh Prodhuar në Itali - Binsu

  • Made in Italy
  • Kod: BINSU4
Lekë 55,802 Lekë 69,752 -20%
Material tunxh
Koha e dërgimit 5 javë pune

Mikser pellgu me 3 vrima i lartë 130 mm i lartë në bronz të kromuar Prodhuar në Itali.

Përzierës lavamani countertop në tryezë me tre vrima me model klasik në bronz të përfunduar me krom 130 mm i lartë dhe me një distancë qendrore 140 mm me kullues dhe levë pop-up.
Prodhuar tërësisht në Itali me materiale me cilësi të lartë në përputhje me standardet evropiane. Ky mikser mund të instalohet në pjesën e sipërme, i pajisur me një aerator dhe kokë qeramike 180 °; rekomandohet për sistemin e tij të Kursimit të Energjisë për kursimin e ujit prej 6L / min dhe grykën e tij të kthyeshme.

Mirëmbajtja dhe pastrimi: Rekomandohet që të thahen pikat ose depozitat e ujit në produkt me një leckë të butë; mos lini pëlhura të lagura ose sfungjer të lagur; shmangni përdorimin e sfungjerëve gërryes ose pastrues që dëmtojnë sipërfaqen; mos përdorni për pastrimin e çdo lloj detergjenti që përmban klor ose përbërësit e tij të cilët mund të oksidojnë mikserin.
Për mirëmbajtje perfekte, çmontoni ajrosësin dhe zhyteni për disa orë në uthull të holluar dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm, në mënyrë që të zhduken të gjitha papastërtitë dhe depozitat e gëlqeres.

Për më shumë informacion dhe citate mos hezitoni të na kontaktoni në clienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro