Made in Italy

3-Vrima Bath Edge Mixer në tunxh prodhuar në Itali - Panela

  • Made in Italy
  • Kod: PANELA26
lek 85.120,70 lek 116.218,66 -27%
Material bronzi
Koha e dërgimit 5 ditë pune

Mikser me 3 vrima të montuara në kuvertë në bronz Prodhuar në Itali.

Përzierës vaske me 3 vrima në fund kromi pa grykë dhe me çantë dushi.
Projektuar dhe prodhuar ekskluzivisht në Italibronz ; materialet e përdorura janë me cilësi të lartë dhe përputhen me standardet evropiane.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në