Made in Italy

9 Dritat Llambadar LED në alumini të pikturuar mirë prodhuar në Itali - Blic

  • Made in Italy
  • Kod: FLASH
Lekë 261,065 Lekë 326,331 -20%
Material Alumini
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 63
Thellësia (cm) 63
Lartësia (cm) 300
Vlerësimi i energjisë TE

Llambadar me 9 drita në alumin dhe metakrilat me LED të integruar Prodhuar në Itali, me cilësi të lartë.

Llambadar me 9 drita i prodhuar në Itali me strukturë alumini dhe metakrilate dhe difuzorë polikarbonati të kompletuar me kabllo transparente 300 cm dhe furnizim elektronik me dritë të përfshirë (drita nuk përfshihet). Një sistem ndriçimi që minimizon sipërfaqen dhe vëllimin e trupit të llambadarit për të fituar përparësi të konsiderueshme përsa i përket optimizimit të hapësirës dhe lehtësisë. Burimi inovativ dhe funksional LED i përdorur siguron dritë të drejtpërdrejtë poshtë ndërsa niveli i metakrilatit lejon që ajo të shpërndahet butë në të gjithë mjedisin për një rezultat optimal . Struktura e saj me shumë nivele përfaqëson veçantinë e vërtetë të këtij llambadari çuditshëm dhe origjinal i projektuar për t'i dhënë një burim drite cilësor hapësirave të mëdha si dhomat e ngrënies, kuzhinat ose ambientet e ndenjes me një estetikë bashkëkohore në të cilën është e nevojshme të plotësoni stilin me një unik dhe prekje e rafinuar .

Burimi i dritës (përfshirë): LED 57W 5100lm 2700K CRI> 90 / LED 57W 5670lm 3000K CRI> 90

Përfundon në dispozicion:

  • fletë bakri;
  • alumini i anodizuar.
NB : është e mundur të kërkoni llambën në 3 përfundime të ndryshme dhe në version me 18 ose 21 drita.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro