Aksesorë moderne për banjë të vendosura të bëra me qeramikë Carsoli

  • Kod: CARSOLI
lek 25.610,51 lek 32.013,13 -20%
Material qeramike, dru, metal
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Komplet aksesor banjosh modern në qeramikë dhe dru Carsoli
Carsoli është kompleti i aksesorëve të banjës me linja të thjeshta dhe të buta me një dizajn modern dhe të rafinuar.
E bërë nga qeramika e bardhë ose e zezë me detaje druri natyral, perfekte për t'i dhënë stil dhe elegancë banjës tuaj.

Seti përbëhet nga:
- 1 bombol me vrimë nxjerrëse 7,5x7x5x17 cm;
- 1 gotë 8x8x11 cm;
- 1 furçë tualeti 10x10x38 cm;
- 1 tabaka 27x20x3 cm.

NB: doreza e furçës metalike dhe pompë dozimi ABS e kromuar.

Kërkoni më shumë informacion duke shkruar në klienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në