Made in Italy

Aksesorët e Banjës së Përbërjes në Mermer të Bardhë Karagara Made in Italy - Tuono

  • Made in Italy
  • Kod: TUONO
lek 34.389,91 lek 42.987,38 -20%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm) 9 - 7 - 26.5
Thellësia (cm) 9 - 7 - 26.5
Lartësia (cm) 19.5 - 12 - 2

Përbërja e 3 aksesorëve për banjo të bëra tërësisht prej mermeri të bardhë Carrara Prodhuar në Itali.

Përbërja elegante e aksesorëve të banjos e cila përfshin: mbajtëse sapuni të lëngët, mbajtëse furçash dhëmbësh dhe tabaka ideale për të dhënë klas dhe sofistikim në banjën tuaj.
Të gjithë elementët janë bërë prej mermeri të hollë. Këto janë pjesë unike pasi çdo bllok mermeri i përdorur ndryshon nga të tjerët për venat dhe nuancat.
Mermeri i bardhë Carrara i përdorur është furnizuar nga gurorja Poggio Silvestre, një burim i mermerit të cilësisëparë të klasifikuar që nga shekulli i kaluar dhe secili produkt është i punuar me dorë nga profesionistë të specializuar për breza në përpunimin e mermerit.

Përbërja:
  • Pjatë me lëng sapuni;
  • Mbajtëse e furçës së dhëmbëve;
  • Tabaka

Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë