Made in Italy

Aksesorët e Zjarrit në Çelik të Pikturuar Prodhuar në Itali 3 Copë - Virgil

  • Made in Italy
  • Kod: VIRGILIO
Lekë 8,150 Lekë 10,188 -20%
Material Çeliku
Koha e dërgimit Ngjyra e zezë 10 ditë pune, ngjyra të tjera 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 29
Thellësia (cm) 18.5
Lartësia (cm) 60

Pajisje fireplace në çelik me ngjyrë Prodhuar në Itali, 3 copë.

Aksesorët e fireplace në çelik të veshur me pluhur me bojë jo toksike të cilësisë së lartë, të prodhuara tërësisht në Itali . Një zgjidhje e domosdoshme mobilimi për t'u kombinuar me mbajtësen tuaj të trungut pasi është veçanërisht funksionale falë tre mjeteve të dobishme për mirëmbajtjen e zjarrit dhe pastrimin e oxhakut: një lopatë , një grep dhe një pirg . Dizajni i tij modern dhe elegant rrit bukurinë e oxhakut dhe mobilimin e dhomës në të cilën ndodhet, falë linjave të tij gjeometrike dhe harmonike të cilat e lejojnë atë të përdoret në mjedise të ndryshme për të dhënë një prekje origjinaliteti .

Ngjyrat e disponueshme :
  • e zezë;
  • E kuqe;
  • E bardhë;
  • gri.
Çdo defekt në përfundimin e homogjenitetit në pjesët e përkuljes dhe prerjes duhet të konsiderohet si efekt normal i ciklit të prodhimit.

NB : mbajtësi i regjistrit është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro