Made in Italy

Andirons per oxhak ne funde te ndryshme Gjatesia 25 cm Made in Italy - Rhinoceros

 • Made in Italy
 • Kod: RINOCERONTE
Lekë 7,841 Lekë 8,712 -10%
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 25

Pale androna per oxhakun Made in Italy

2 Andirone prej bronzi, metali dhe çeliku , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo palë andrake për oxhak përfaqëson një përzierje perfekte të funksionalitetit dhe dizajnit elegant . Të prodhuara me materiale të cilësisë së lartë, hekurat janë të fortë dhe rezistent, duke siguruar përdorim të sigurt dhe afatgjatë. Finitura e tyre dhe dizajni i sofistikuar i bëjnë ato një plotësues ideal për çdo lloj oxhaku, si në ambiente klasike ashtu edhe në ato moderne.

Dizajni i andronave është sa praktik dhe estetik. Forma ergonomike ju lejon të mbani drurin në një mënyrë të qëndrueshme dhe të rregullt, duke maksimizuar efikasitetin e djegies dhe duke reduktuar shpërndarjen e hirit dhe prushit. Kjo jo vetëm që përmirëson përvojën e oxhakut, por gjithashtu ndihmon për të mbajtur zonën përreth më të pastër dhe më të sigurt.

Nga pikëpamja estetike, këto androna kanë një pamje të rafinuar dhe diskrete . Eleganca e tyre e thjeshtë përshtatet me stile të ndryshme arredimi, duke shtuar një hije klasi pa mbizotëruar elementët e tjerë të ambientit.

Lehtë për t'u pozicionuar dhe përdorur, këto hekura janë një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një produkt që kombinon prakticitetin, sigurinë dhe bukurinë . Ato janë perfekte për ata që duan të përmirësojnë oxhakun e tyre me një aksesor që është funksional dhe estetikisht i këndshëm.

Si përmbledhje, kjo palë andrake për oxhak është aksesori ideal për këdo që dëshiron të kombinojë efikasitetin praktik me dizajnin e rafinuar. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyer si për të përmirësuar përvojën e përdorimit të oxhakut tuaj, ashtu edhe për t'i shtuar një element stili mjedisit.

Përfundimet e disponueshme:

 • bronzi dhe metali i zi
 • detaje metalike dhe bronzi të zeza
 • metal i zi dhe detaj inox
 • Detaj nga metali antracit dhe çelik inox
 • çelik inox dhe metal i zi

Dimensionet:

 • thellësia: 38 cm
 • lartësia: 25 cm
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro