Aplikim me sferë akrilike dhe strukturë alumini të derdhur - Trovanero

 • Kod: TROVANERO1
Lekë 11,840 Lekë 13,155 -10%
Material alumini dhe akrilik i derdhur në formë veze
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Thellësia (cm) 34
Lartësia (cm) 37
diametër (cm) 25

Dritë muri të jashtëm nga alumini i derdhur dhe akrilik

Llambë kopshti e bërë me strukturë alumini të derdhur në formë drite dhe shpërndarës sferash akrilike opale , tërësisht Prodhuar në Itali.

Ndriçoni hapësirën tuaj të jashtme me elegancë dhe stil me këtë llambë muri prej alumini të derdhur . Kjo pjesë e stilistit krenohet me konstruksion të fortë alumini me cilësi të lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj motit për vite me rradhë të ndriçimit të besueshëm. Përfundimet përmirësojnë bukurinë klasike të shtyllës së llambave, duke dhënë një prekje të klasit të lashtë që përzihet në mënyrë të përkryer me çdo pamje të jashtme . Difuzori i xhamit opal shpërndan një dritë të butë dhe mikpritëse, e përkryer për të krijuar një atmosferë të qetë dhe relaksuese në kopshtin tuaj ose në tarracë. Duke zgjedhur këtë llambë, ju jo vetëm që merrni një burim të besueshëm drite, por edhe një element të vërtetë mobilimi që përmirëson çdo cep të hapësirës suaj të jashtme.

Përfundimet e disponueshme të strukturës:
 • e zezë e stampuar
 • e zezë-artë
 • e zezë-argjendi
 • e zezë-bakër
 • e zezë-jeshile
Dimensionet:
 • diametri i sferës: 25 cm
 • thellësia: 34 cm
 • lartësia: 37 cm
Informacion:
 • Vida të jashtme inox.
 • Të përfshira prizat e fiksimit.
 • Llamba nuk përfshihet.
Për të zbuluar të gjitha modelet e disponueshme në koleksion, shikoni seksionin e dokumenteve dhe shkarkoni skedarin PDF.

NB: është e mundur të kërkoni përfundime të tjera të strukturës dhe sferën transparente.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro