Made in Italy

Applique Dizajni në Pambuk Blu me Detaje Kuq e Bardhë Prodhuar në Itali - Sojë

  • Made in Italy
  • Kod: SOYA3
lek 19.336,55 lek 26.491,08 -27%
Material Pambuku
Koha e dërgimit 2 javë pune
Gjatësia (cm) 23
Thellësia (cm) 11.8
Lartësia (cm) 20

Llambë muri me dizajn modern me abazhur pambuku me ngjyra Prodhuar në Itali.

Prodhuar tërësisht në Itali , kjo llambë muri është e përbërë nga një abazhur pambuku blu dhe blu të çelur të kompletuar nga futje të kuqe dhe të bardhë që përfaqëson forcën reale të produktit.
Dizajni i saj është i thjeshtë dhe thelbësor por pasurohet nga ngjyrat e ndritshme që karakterizojnë stilin e saj. Në fakt, ajo që karakterizon këtë mobilje është kombinimi origjinal dhe krijues i ngjyrave të ndryshme që i jep gjallëri si artikullit, ashtu edhe gjithë dhomës në të cilën është vendosur, duke rritur vlerën estetike të mobiljeve përreth.

Dritat e murit përfaqësojnë një kategori produktesh veçanërisht të përshtatshme për ndriçimin e dhomave në shtëpi siç janë korridoret ose hapësira të vogla ku drita natyrore nuk arrin dhe është e nevojshme të gjesh një zgjidhje sa më funksionale, aq edhe diskrete. Falë madhësisë së tyre të vogël, ato mund të pozicionohen kudo, duke ndihmuar në krijimin e lojërave të mrekullueshme të dritës dhe hijes dhe në të njëjtën kohë duke i dhënë jetë atmosferave intime dhe relaksuese.
Pikërisht për shkak të difuzionit të tyre të lartë, njerëzit gjithnjë e më shumë po përpiqen të zgjedhin dritën e duhur të murit për nevojat e tyre, duke preferuar zgjidhje praktike por gjithashtu dhe mbi të gjitha me një vlerë të lartë dekorative, pra të aftë për të kompletuar dekorin e dhomës në një mënyrë harmonike.

Llambë / fole: 230V E14 8W LED maksimal

NB: llamba nuk përfshihet.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në