Made in Italy
-15% ne shporten

Applique e punuar me dorë e murit në qeramike dhe metalike Katy

  • Made in Italy
  • Kod: KATY
lek 24.619,22 lek 32.094,69 -23%
Shfaq opsionet:
Masat Cm 25 cm x h. 25 cm x Sp.28 cm; Peso 1,43 Kg
Koha e dërgimit 3 javë pune
Drita e murit në qendër të vëmendjes qeramike dhe metalike e punuar me dorë
Katy është një llambë fantastike muri me qendër të vëmendjes, me një stil të vendit - të cilësisë së mirë.
Aplikacion i punuar me dorë nga artizanë të aftë në Itali.
Katy është një llambë origjinale me karakteristika të parregullta, është një kombinim i qeramikës, qelqit dhe metalit, një bashkim që e bën atë unik në llojin e tij.
Falë xhamit me shkëlqim, drita përhapet gjerësisht dhe ndriçon të gjithë dhomën në të cilën është futur.
Efekti i lënë pas dore i sipërfaqeve është një detaj i dëshiruar i marrë përmes hapave teknikë të saktë.
Falë përdorimit të lustrave të afta për t'i dhënë sipërfaqes një aspekt të prekshëm dhe vizual të jetuar, dhe ngjyrave retro, duket sikur koha kishte shënuar rrugën e saj në vetë llambën. Një model që i kundërvihet luksit por që bashkëjeton në mënyrë harmonike me të.
Ideale për ambiente me një stil urban dhe një aromë të cilësisë së mirë.
Detaje të vogla për një efekt të shkëlqyeshëm me një aromë antike!
Sillni një dizajn në shtëpinë tuaj!
Llamba në dispozicion në përfundime të ndryshme. Kontrolloni tabelën e ngjyrave dhe futni kodin e përfundimit që dëshironi në kutinë e duhur!

Ju lutemi vini re: Llamba e përjashtuar
Llambë e përdorshme: 1x max 77 W, fole E27

E RANTNDSISHME: Meqenëse përfundimi i artikullit bëhet plotësisht me dorë, produkti mund të pësojë ndryshime të vogla të tonit në lidhje me imazhin, një tipar që nënvizon veçantinë e secilit produkt individual.Ne informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra sipas kërkesës së klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Meqenëse këto janë produkte të punuara me dorë, ngjyrat e vërteta mund të ndryshojnë nga ato të treguara në foto.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në