Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Balsam për lëng sapuni me xham mermeri prodhuar në Itali - Klik

Kod: CLIK
lek 43.756,43 lek 62.134,12 -30%

madein_italy

- +
Material
Mermer
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
16.5
Thellësia (cm)
8.5
Lartësia (cm)
11
Viadurini Bathroom

Bombol me vrimë nxjerrëse sapuni të lëngshëm me xham në mermer të zi modern Prodhuar në Itali.

Dispenserë për sapun të lëngshëm me vrima për furça dhëmbësh dhe pastë dhëmbësh të bëra me dorëmermer të zi me damar në hije gri në lustër të lëmuar të marrë nga mjeshtrit procese specifike që trajtojnë produktin në detaje dhe sigurojnë edhe më cilësi. Dizajni i tij gjeometrik dhe linjat e thjeshta e bëjnë produktin zgjedhjen ideale për të kompletuar mobilimin e banjove me një shije minimaliste dhe moderne, duke kombinuar aspektin dekorativ me atë funksional.

Madhësia: L 16.5 x P 8.5 x H 11 cmShënim : Meqenëse është një produkt i bërë me dorë, secili artikull duhet të konsiderohet si një copë unike dhe ekskluzive, e ndryshme nga të tjerat. Hijet dhe venat e mermerit janë gjithmonë të ndryshme dhe varen nga blloku i gurit natyror që përdoret. Për këtë, mund të ketë ndryshime nga fotoja e treguar.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi