Made in Italy

Banak modular i shiritave të ndritshëm të kopshtit Slide Snack Bar

  • Made in Italy
  • Kod: SNACKBAR
lek 151.023,99
Material polietileni
Masat L165xP60xH100 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë pune
Peshë 37 kg
Llambë rekomande Llamba kursimi të energjisë 2 x 25W - nuk përfshihen.
Indeksi i mbrojtjes (IP) 55
Shkalla e mbrojtjes 2
Lloji i sulmit E27
Counter bar i ndritshëm Slide Snack Bar, prodhuar në Itali
Snack Bar është një banak modular me shirita shumë të thjeshtë por efektivë që është i përsosur si në ambiente të brendshme ashtu edhe në ambiente të jashtme. Shumë funksionale dhe praktike, mund të kombinohet në shumë module për të krijuar rafte të gjata në hapësira të mëdha si në rastin e shërbimeve hotelierike. Një prekje elegante e bërë në Itali, ideale për hapësira bashkëkohore dhe të modës.

Bërë nga polietileni dhe i disponueshëm në versionin e bardhë të ndritshëm dhe i personalizueshëm me logot dhe imazhet.
Ai përfshin dy kabllo me vidë plastike me diametër 10 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në