Banjë banjo me banjë countertop në gurin Onyx - Barolo

  • Kod: BAROLO
lek 40.779,38
Material guri oniks
Masat L 25 - 40 x P 25 - 40 x H 13 - 17 cm
Koha e dërgimit 10/14 ditë pune

Copa unike për orenditë e banjës: lavaman countertop në gurin e oniksit.

Barolo është një lavaman origjinal i countertop i punuar me dorë, i bërë me gurë oniksi.

Mjeshtëria e saj e bën atë një pjesë unike të dizajnit dhe jo të riprodhueshme në seri ; për këtë arsye mund të ketë ndryshime për sa i përket ngjyrës dhe formës krahasuar me foton e riprodhuar.

Shënim: Para se të vendosni porosinë tuaj, mund të kërkoni një foto të sendit që aktualisht është i disponueshëm në depo. Na kontaktoni për informacion duke përdorur formularin "Kërkoni Informacion" .

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ata nuk mund të kthehen nga klienti pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në