Made in Italy

Banjë me banjë të bardhë drejtkëndëshe Counter Top Design - Tulyp2

  • Made in Italy
  • Kod: TULYP2
lek 4.892,75 lek 6.115,94 -20%
Masat 60 x 40 x H 17 cm
Koha e dërgimit 30 ditë pune

Lavaman countertop i bardhë, dizajn modern drejtkëndëshe me buzë jakë, i disponueshëm në dy versione, prodhuar në Itali.

Lavaman countertop pa vrimë mbingarkese, përfshirë kullimin falas të mbeturinave, i disponueshëm në dy versione:
- Teknori i bardhë mat
- Novcryl me shkëlqim të bardhë
Matjet : 60 x 40 x H 17 cm

Teknorit është një material jo poroz dhe kompakt dhe nuk trajtohet në sipërfaqe me ngjyra. Shtë i përbërë nga rrëshira fisnike dhe mbushëse minerale me cilësi të lartë. Mund të pastrohet me produkte normalë për pastrimin e banjove, të tilla si cif për shumë qëllime, zbardhues, etj. E RNDSISHME: produktet e pastrimit që përmbajnë tretës të tillë si trikloretileni, hollues, ujë rrezesh nuk guxojnë të përdoren. Për të rivendosur gërvishtjet e shkaktuara nga përdorimi dhe për të rivendosur pamjen origjinale, thjesht lëmoni sipërfaqen me një sfungjer gërryes si Scotch-Brite, pastaj me një leckë të butë.

Novcryl është një material i përbërë nga një përzierje e kalibruar e mbushësve të ndryshëm të mineraleve me cilësi të shkëlqyeshme, e lidhur me rrëshira të veçanta poliesteri të dizajnuara për të garantuar rezistencë të shkëlqyeshme mekanike dhe kimike. Pastrimi është jashtëzakonisht i lehtë me produkte të lëngshme jo-gërryese, çdo gërvishtje e vogël që mund të ndodhë me kalimin e viteve mund të rifillojë me furça lustrimi dhe dyllë tipike të sektorit të trupit.

Prekja nuk përfshihet në përbërje, që të kërkojë një vlerësim në formën e duhur.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në