Made in Italy

Bowl modern për qen dhe mace në mermer të bardhë ose të zi të bërë në Itali - Catt

  • Made in Italy
  • Kod: CATT
lek 15.010,87 lek 17.659,85 -15%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm) 13
Thellësia (cm) 13
Lartësia (cm) 6.5

Tas modern për qen dhe mace në mermer të bardhë ose të zi të modelit Made in Italy.

Një tas i mrekullueshëm për qen dhe mace të karakterizuar nga mermeri i bardhë ose i zi nga i cili është i përbërë. Isshtë një copë unike pasi çdo bllok mermeri i përdorur ndryshon nga të tjerët për venat dhe nuancat.
Çdo produkt është edhe avorato handcrafted nga specializuar për brezat në profesionistët mermeri.

Në dispozicion në versionin e bardhë ose të mermerit.


Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në