Made in Italy

Chandelier 12 Lights punuar me dorë në xhami dhe metal venecian - Firentine

  • Made in Italy
  • Kod: FIORENTINO5
Lekë 469,811 Lekë 587,264 -20%
Material Xhami dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 87
Thellësia (cm) 87
Lartësia (cm) 138

Llambadar me 12 drita në xhami dhe metal venecian të punuar me dorë.

Llambadar prej xhami venecian me dekorim qelibar me varëse kombëtare dhe metal të kromuar të lëmuar . E bërë me mjeshtëri , ky komplement karakterizohet nga krahët e mrekullueshëm të punuar me dorë nëpërmjet teknikës së përdredhjes, e cila krijon një rezultat ekskluziv që të kujton estetikisht gërshetim të një litari, duke i dhënë personalitet llambadarit. Një shi i vërtetë drite pushton strukturën e llambadarit dhe më pas përhapet në mjedisin përreth me anë të përthyerjes përmes magjisë së temave dhe varëseve kristali me përfundime të shkëlqyera, duke krijuar kështu një efekt skenografik ndjellës dhe ëndërrimtar, i aftë për të magjepsur dhe befasuar. për elegancën dhe madhështinë e saj.

Çdo element që përbën këto solucione të mrekullueshme arredimi është bërë në mënyrë individuale dhe vjen nga duart e mjeshtrit ekspertë të sektorit , të cilët, falë një njohjeje të thellë të traditës venecianepërpunimin e qelqit , sjellin në jetë vepra të vërteta arti të pajisura me shpirt dhe një personalitet që u lejon atyre që i shpikin, atyre që i bëjnë dhe atyre që i përdorin të krijojnë një ngjashmëri personale dhe aftësie, duke u ndjerë kështu empatikë me ta. I gjithë procesi i prodhimit zhvillohet në Venecia , zemra rrahëse e traditës së prodhimit të qelqit, duke i kushtuar vëmendje të veçantë detajeve dhe duke respektuar teknikat e lashta me dëshirën që modernen të projektohet drejt së ardhmes. Në këtë mënyrë , lindin ide autentike dhe efikase të ndriçimit që ripropozojnë dizajne klasike të rishikuara në një çelës bashkëkohor për një rezultat ekskluziv dhe avangard .

Llamba (nuk përfshihen) : 12 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash dhe duke qenë i punuar me dorë, ai është plotësisht i personalizueshëm në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro