Made in Italy

Chandelier 8 Lights Xhami Klasik Italian Teal i punuar me dorë - Similo

  • Made in Italy
  • Kod: SIMILO1
lek 86.442,21 lek 108.052,77 -20%
Material qelqi, kristal dhe metal
Ngjyrë kafe dhe krom
Koha e dërgimit 10-12 ditë pune
Prizë dhe lloji i rrymës 8 x E14 220-230 V
Lartësia (cm) 88
diametër (cm) 83

Llambadar klasik në xham, kristal dhe metal të punuar me dorë, 8 drita luksoze të prodhuara në Itali.

Ky llambadar pezullues i stilit klasik përbëhet nga 8 krahë të harkuar prej xhami të punuar me dorë në Itali me efekt "rigaton", skajet e të cilit janë të rrethuar me shkëlqim të vendosur në metal, si dhe për pjesën qendrore të komplementit, ku dy tuba janë rrethore. disqet mbështesin strukturën e ndërthurur me dy disqe rrethore të madhësive të ndryshme të bëra prej kristali të prerë.
Çdo krah arrin kulmin me një disk kristali rrethor që strehon burimin e dritës.
Dizajni plotësohet nga detajet e unazës me pika të bëra prej kristali optik dhe përfundimet metalike të kromit, të cilat e bëjnë aksesorin të aftë të krijojë atmosfera luksoze dhe të rëndësishme .

Prandaj është ideale për të arreduar hapësira të sofistikuara dhe me shije si një dhomë ndenjeje apo dhomë gjumi, duke u paraqitur si perfekte për dhoma me tavan veçanërisht të lartë, duke ndriçuar çdo ambient me shije dhe karakter, në një përzierje stili, klasi dhe inovacioni.

Materialet cilësore , dizajni, mjeshtëria dhe frymëzimi janë pikat kyçe të koleksionit, rezultat i profesionalizmit të stilistëve dhe artizanëve për të ofruar një produkt optimal përsa i përket formave dhe materialeve.

NB: Llambat nuk janë të përfshira. Komplementi është gjithashtu i disponueshëm në versione në xham transparent, qelibar ose të tymosur dhe/ose përfundime në metal ari.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë