Made in Italy

Cloe retó dizajn qendër të vëmendjes në qeramikë dhe metal nga Ferroluce

  • Made in Italy
  • Kod: CLOE
lek 10.166,65 lek 13.356,18 -24%
Shfaq opsionet:
Masat Ø 14,5 cm x h. 8 cm; Peso 0,52 Kg
Koha e dërgimit 3 javë pune
Dizajn retro Cloe në qendër të vëmendjes në qendër të vëmendjes në qeramikë dhe metal nga Ferroluce
Cloe është një qendër e vëmendjes fantastike e tavanit me një stil të cilësisë së mirë-industriale, punuar me dorë nga artizanë të aftë në Itali.
Ky qendër i vëmendjes është bërë prej metali dhe qeramike me shkëlqim, i disponueshëm në ngjyra të ndryshme.
Veçori e kësaj llambë qëndron në mjeshtërinë e qeramikës. Qeramika, në fakt, është zbukuruar në një mënyrë të tillë sikur koha të kishte shënuar rrugën e saj. Riprodhimi i erozionit të kohës i kombinuar me sipërfaqet me shkëlqim i japin këtë vlerë shtesë këtij qendër të vëmendjes. Ky efekt i konsumuar nga koha i jep Cloe një stil të sofistikuar të cilësisë së mirë-industriale. Struktura metalike amplifikon edhe më shumë efektin antik.
Ngjyra të ndritshme, sipërfaqe me shkëlqim dhe shenja të rafinuara të kohës për një profil aktual në maskën e një stili të kaluar.
Ideale për të dekoruar një vilë në stilin anglez. Ky qendër i vëmendjes është krijuar për ambiente me një atmosferë mbështjellëse dhe është në gjendje të kënaqë kërkesat më kërkuese falë një dizajni unik dhe origjinal. Një model që i kundërvihet luksit por që bashkëjeton në mënyrë harmonike me të. Dizajni që ruan thelbësinë e përdorimit dhe siguron me një ekuilibër delikat midis formave dhe toneve. Ideale për të mobiluar një papafingo, ose më saktë një vend të stilit nëntokësor.
Chloe i jep jetë një drite të pastër pa mbrojtur. Janë këto forma të thjeshta dhe delikate që tërheqin vëmendjen dhe ato e bëjnë Cloe të jetë në gjendje të përshtatet me çdo mobilje nga më të thjeshtat dhe më minimalet në ato më klasiket, duke krijuar një kontrast delikat.
Sillni edhe ju një dizajn në shtëpinë tuaj!
Detaje të vogla për një efekt të shkëlqyeshëm me një aromë antike!
Llamba në dispozicion në përfundime të ndryshme. Kontrolloni tabelën e ngjyrave dhe futni kodin e përfundimit që dëshironi në kutinë e duhur!

Ju lutemi vini re: Llamba e përjashtuar
Llambë e përdorshme: 1x max 53 W, fole E27

E RANTNDSISHME: Meqenëse përfundimi i artikullit bëhet plotësisht me dorë, produkti mund të pësojë ndryshime të vogla të tonit në lidhje me imazhin, një tipar që nënvizon veçantinë e secilit produkt individual.

Llamba mund të plotësohet me llambat specifike të linjës Ferroluce Retrò. Modelet e disponueshme: Grace, Serenity, Natalia dhe Lily.Ne informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra sipas kërkesës së klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Meqenëse këto janë produkte të punuara me dorë, ngjyrat e vërteta mund të ndryshojnë nga ato të treguara në foto.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në