Made in Italy

Countertop Washbasin Rrëshirë me dizajn modern Made in Italy - Cavan

 • Made in Italy
 • Kod: CAVAN1
lek 36.266,64 lek 42.666,64 -15%
Material rrëshirë
Masat Ø 42 x H 15 cm
Koha e dërgimit 10 ditë pune

Lavatrice countertop countertop në stil modern të punuar me dorë në Itali në rrëshirë mat.

Cavan është një lavaman praktik rrethi, i punuar me dorë në Itali nga zejtarë të aftë në rrëshirë mat.
Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme:
 • të bardhë;
 • dove;
 • anthracite.
Sipërfaqja e saj është trajtuar me një trajtim anti-pikues.

Falë linjave të saj të thjeshta dhe thelbësore do të jetë perfekte për tu integruar në çdo stil banjo.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në