Made in Italy

DAM, tavolinë kafeje Solid Surface me dizajn modern, e bërë në Itali

 • Made in Italy
 • Kod: Dam
lek 367.394,50
Shfaq opsionet:
Koha e dërgimit 6/7 javë pune
Dizajn modern Sipërfaqja e ngurtë; tryezë kafeje DAM, e bërë në Itali.
Modeluesi: Sabino Ferrante
Materiali: Sipërfaqja e ngurtë;
Dimensionet: 146 x 108 x H 30 cm
Pesha: 13 Kg
DAM (akronim i Dynamic Aero Modeling) është një tavolinë kafeje me forma të rrumbullakosura dhe ergonomike, e bërë plotësisht nga Solid Surface ;.
Ajo ka një konformim konveks, të mbyllur poshtë dhe përgjatë anëve.
Përfundim mat ose shkëlqim, ose përfundim mat / shkëlqim. Shkruani përfundimin e dëshiruar në kutinë pranë fotografive.
Zad Itali: një ekip i stilistëve të rinj të angazhuar për të ofruar sende të stilit të shkëlqyeshëm që ruajnë funksionalitetin dhe cilësinë, falë një materiali inovativ nga avantazhet e shumta, 'Adamantx®. Mobilimi unik, dizajn i lartë, mund të jetë udhëheqës në çdo mjedis që të përfshihet.

PSE Bleni:
 • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
 • dizajn i nivelit të lartë
 • funksionalitetin dhe estetikën
 • handcrafted
 • materiale inovative Adamantx®
 • 100% Prodhuar në Itali
 • Certifikata e origjinalitetit
 • të gdhendura me numër serial
 • katalog i personalizuar në 20 faqe
 • raporti fotografik në para-dorëzimin në HD
 • Paketimi i pathyeshëm
 • Dërgesat brenda Italisë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në