Made in Italy

Dekor i gdhendur me lazer për tavolinë kafeje me ndriçim akrilik tejdukshëm - Robiola

  • Made in Italy
  • Kod: ROBIOLA1
lek 89.821,44 lek 112.276,80 -20%
Material kristal akrilik
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia e kabllove 150 cm
Lloji i sulmit led 24 volt - 8 W / Mt
Gjatësia (cm) 100
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 31
7 W
Vlerësimi i energjisë A ++

Tavolinë drite me shirit led në akrilik transparent 2 variante, prodhim italian.

Kjo llambë tavoline led është shumë më tepër se një ndriçues i thjeshtë: tërësisht i bërë nga kristal akrilik i palosur i disponueshëm në 2 variante tekstesh të gdhendura me lazer që përmirësojnë nuancat kromatike, gdhendjet origjinale ndizen përgjatë të gjithë mureve falë një ' shiriti të vetëm led të vendosur. ne qender.
Kristali akrilik është polimeri metakrilat i cili karakterizohet nga pastërtia e transparencës se kristalit natyror.

Koleksioni lindi nga një ide e stilistit të mirënjohur Karim Rashid me synimin për të ndërthurur inovacionin dhe dizajnin në një element të vetëm, për një koncept të ri dhe më bashkëkohor të jetesës.
Fryma tipike krijuese italiane përkthehet në krijime novatore , të pasura me origjinalitet, stil dhe funksionalitet me fjalë kyçe si personaliteti, sharmi dhe dizajni.
Një proces prodhimi tërësisht i prodhuar në Itali që ndërthur traditën dhe progresin për një produkt elegant dhe funksional, i cili alternon minimalizmin me fantazinë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë