Made in Italy

Dekorim klasik me llambë kopshti prej alumini me lyer me dorë - Gorizia

  • Made in Italy
  • Kod: A10804.DEC.UOO
Lekë 35,860
Material alumini
Koha e dërgimit 20 dite pune
Vlerësimi i IP 43
Prizë dhe lloji i rrymës 1 x maksimumi 75 W E27
Lartësia (cm) 144

Llamba e kopshtit ne ngjyre te bardhe alumini dhe dekorim i lyer me dore i prodhuar ne Itali nga Ferroluce.

Ky shtyllë llambash në natyrë është tërësisht prej alumini të bardhë i dekoruar me dredhkë të pikturuar me dorë për një stil klasik dhe harmonik midis formës dhe ngjyrave.
Dizajni karakterizohet nga referenca në linjat tipike të artit të Evropës Qendrore të shekullit të nëntëmbëdhjetë, me dekorimet e veçanta të llambave me gaz të së kaluarës.
Prandaj është një pjesë unike dhe origjinale , pasi çdo krijim do të jetë i ndryshëm nga njëri-tjetri, duke kombinuar mjeshtërinë e traditës italiane me cilësinë e materialeve.
Vëmendja ndaj detajeve më të vogla dhe kërkimi i teknikave gjithnjë e më të reja e bëjnë llambën të paimitueshme dhe të vlefshme.

Prodhimi ekskluzivisht italian është një burim krenarie dhe vlerash, i aftë për t'i dhënë komplementit një personalitet unik për të kënaqur kërkesat e klientëve më kërkues.

NB : llamba nuk është e përfshirë. Dekorimet mund të personalizohen, për më shumë informacion na kontaktoni duke plotësuar formularin përkatës.

Duke qenë se këto janë artikuj të punuar me dorë, ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato të paraqitura në foto.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro